Instalacje Gazowe LPG

Na czas montażu instalacji gazowej samochód zastępczy gratis.

» AutoGaz Pszczyna » Instalacje Gazowe LPG

Instalacje Gazowe LPG

Instalacje gazowe LPG - Instalacja - Montaż - Serwis

Instalacje gazowe LPG Śląsk, Łaziska, Mikołów, Rybnik, Brzeźce, Brzeszcze, Pszczyna, Goczałkowice, Czechowice-Dziedzice, Bielsko-Biała, Żywiec, Tychy, Kobiór, Bieruń, Chełm, Bytom, Łąka, Strumień, Wisła Mała, Wisła Wielka, Cieszyn, Skoczów, Ustroń, Wisła, Zabrzeg, Ligota, Bronów, Międzyrzecze, Dankowice, Bestwina, Jankowice, Studzienice, Oświęcim, Pawłowice, Jasienica, Rudzica,

Układ LCS/LC dedykowany jest do samochodów z wielopunktowym wtryskiem paliwa i katalizatorem. Dzięki uniwersalnemu charakterowi urządzenia, system ten można zastosować we wszystkich typach pojazdów. Urządzenie dostępne jest w wersji z wbudowanym emulatorem lub bez emulatora, z przełącznikiem z pełnym wyświetleniem bądź z przełącznikiem sygnalizującym rezerwę paliwa gazowego.

Automatyczne przejście na gaz następuje po przekroczeniu zadanych podczas adaptacji systemu parametrów. W przypadku awarii układu paliwowego istnieje możliwość awaryjnego uruchomienia na gazie.

Automatyczny powrót na benzynę następuje po przekroczeniu granicznej prędkości obrotowej.

Masz pytania ? Napisz do nas


FORMULARZ KONTAKTOWY

Imię i nazwisko:
Numer telefonu:
Adres e-mail:
Treść:
Administratorem Państwa danych osobowych jest firma AutoGleńsk z siedzibą przy ul. Bieruńskiej 64; 43-200 Pszczyna. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania.

Jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody zapraszamy do naszej siedziby. 

INSTALACJE STAG 300 PLUS!
Specjalizujemy sie w montażu instalacji gazowych STAG

ZAPRASZAMY DO NASZEJ FIRMY
DLACZEGO U NAS ?

AUTOGLEŃSK:
  • Wieloletnie doświadczenie w montażu instalacji gazowych
  • Samochód zastępczy na czas montażu instalacji gazowej
  • 5 lat gwarancji na instalację gazową