Instalacja gazowa LPG 4 generacji

Na czas montażu instalacji gazowej samochód zastępczy gratis.

» AutoGaz Pszczyna » Instalacje Gazowe LPG » Instalacja gazowa LPG 4 generacji

Instalacja gazowa LPG 4 generacji

Produkty LANDI RENZO
 
OMEGAS - system gazu fazy lotnej LANDIRENZO.
Instalacja może być zaadoptowana do każdego 3, 4 i 6 cylindrowego silnika z wielopunktowym wtryskiem paliwa niezależnie ani od zastosowanego w nim typu sterownika paliwowego ani od sondy bądź sond lambda.

Bazując na czasach otwarcia wtryskiwaczy paliwowych, temperaturze i ciśnieniu LPG, podciśnieniu w kolektorze ssącym oraz sygnale obrotów silnika - sterownik OMEGAS wysyła informację na listwę wtryskiwaczy gazowych z gotowymi czasami ich otwarcia, Wtryskiwacze paliwowe reagują natychmiast na ewentualne polecenia wynikające z działania układu OBD, a informacje te, przechwycone przez okablowanie OMEGAS stają się jednocześnie podstawą do skorygowania czasów otwarć wtryskiwaczy gazowych.

W związku z tego typu rozwiązaniem we współpracy z OMEGAS nie stosuje się żadnych emulatorów - ani rozcięcia oszukujących układ Softwear OMEGAS jest niezwykle prosty w obsłudze, a jego adaptacja do danego silnika zajmuje ok, 2 min i nie wymaga wyjeżdżania z warsztatu. kontrola ciśnienia LPG, umożliwia samoczynne przejście na benzynę po wypaleniu gazu ze zbiornika, jest sygnalizowane dzwonkiem. Zarówno zmiana z benzyny na gaz, jak i z gazu na benzynę odbywa się w sposób nieodczuwalny dla kierującego. filtrem wstępnym na wlocie LPG do reduktora, system OMEGAS wyposażony jest w filtr fazy lotnej dbający o czystość i komfort pracy wtryskiwaczy gazowych,

Reduktor / parownik - włączony jest w obieg układu chłodzenia silnika. Zaopatruje system w gaz o odpowiednim ciśnieniu (w wyniku podgrzania ciekły gaz przechodzi w stan lotny), które stale kontroluje. Prosta konstrukcja zapewnia długą i bezawaryjną obsługę. Występujące typy reduktorów IG 1 i LI O2 dobierane są odpowiednio do danego modelu silnika.

Listwa wtryskiwaczy - Wtryskiwacze gazowe zintegrowane są w listwie wtryskiwaczy, która wyposażona jest ponadto w czujnik ciśnienia i temperatury gazu. Wtryskiwacze Landi Renzo to unikatowe rozwiązanie skonstruowane wyłącznie do współpracy z LPG i CNG, zapewniające bezawaryjną pracę i łatwy montaż.

Przełącznik Gaz-Benzyna Nowy przełącznik Gaz-Benzyna wyposażony jest w sygnał dźwiękowy informujący o przejściu w tryb zasilania na benzynę np. po wypaleniu gazu ze zbiornika.

Filtr - Filtr ma za zadanie oczyszczenie LPG będącego w fazie gazowej. Umieszczony jest na przewodzie łączącym reduktor z listwy wtryskiwaczy. Filtr jest kierunkowy i musi być montowany zgodnie z oznaczeniami. Częstotliwość jego wymiany zależy od jakości używanego gazu, lecz nie powinna być mniejsza niż co 20000 km.

Czujnik ciśnienia - ciśnienia - nie używany przy silnikach turbo, przekazuje sterownika OMEGAS sygnał elektryczny proporcjonalny do różnicy ciśnienia gazu i podciśnienia w kolektorze ssącym

Czujnik temperatury - Czujnik temperatury montuje się w obiegu cieczy chłodzącej bezpośrednio przed reduktorem. Sygnał z czujnika przekazywany jest do sterownika OMEGAS uzupełniając serię informacji potrzebną do bezawaryjnego funkcjonowania silnika na gazie.

Sterownik OMEGAS Mikroprocesor 16 bit 50 Mhz Sterowanie: max 8 wtryskiwaczy Pełna auto-diagnoza Temperatura badawcza - 40° /100° c. Komunikacja z PC - programowanie,

INSTALACJE STAG 300 PLUS!
Specjalizujemy sie w montażu instalacji gazowych STAG

ZAPRASZAMY DO NASZEJ FIRMY
DLACZEGO U NAS ?

AUTOGLEŃSK:
  • Wieloletnie doświadczenie w montażu instalacji gazowych
  • Samochód zastępczy na czas montażu instalacji gazowej
  • 5 lat gwarancji na instalację gazową